Організація та структура телеконференцій

Система телеконференцій має ієрархічну структуру. Першим в імені телеконференції (ТК) вказано ім'я найвищого рівня ієрархії, потім йдуть імена підрівнів в порядку їх підпорядкування. Елементи імені розділяються крапкою (.); з таким записом, як наприклад: rec.music.folk.

Ця телеконференція належить до групи розважальних (від recreational) дискусій, в яких можливо приймати участь у вільний від роботи час. Ця дискусія про народну (folk) музику із загальної підгрупи "музика" (music).

Діапазон доступних телеконференцій, головним чином, визначається тим, який комп'ютер використовує ваша програма читання телеконференцій в якості свого серверу.

Принцип роботи телеконференцій приведений на мал. 50. На ньому зображено, якою система представляється користувачам. В систему входить програма читання телеконференцій, вона запитує сервер новин на предмет отримання списку статей і на вимогу викликає ці статті.

Сервер збирає новини із множини пунктів: із системи USENET, із місцевих інформаційних джерел, із списку розсилки, і, нарешті, із системи Clarinet. Ці статті зберігаються на сервері вподовж деякого встановленого періоду часу (його величина визначається адміністратором серверу), після чого вилучаються.

Більшість телеконференцій даного серверу є частиною USENET- сукупності телеконференцій, що об'єднує дискусії загального характеру і функціонує на безкоштовній основі. USENET - одне із самих нечітко визначених понять на сьогоднішній день. Це не програмне забезпечення. Можливо визначення: що це сукупність правил передачі та ведення конференцій. Крім того, в це поняття включається товариство користувачів, які в своїй праці керуються згаданими правилами. Правила використання, створення та вилучення телеконференцій з'явились задовго до Internet. USENET є попередницею Internet. В ті часи повідомлення передавались по звичайним комутованим з'єднанням. До цієї пори існує багато вузлів, які приймають участь в USENET таким чином. Конференції USENET розбиті на сім категорій:

1. comp- обчислювальна техніка та суміжні області;

2. news- системи телеконференцій і відповідного програмного забезпечення;

3. rec- теми хоббі, розваг та мистецтва;

4. sci- науково-дослідна робота та її застосування (крім обчислювальної техніки);

5. soc- соціальні питання;

6. talk- теми спірних питань (форум);

7. misc- теми, що не потрапили в попередні категорії. Сюди відносяться фінансово-економічні питання, маркетинг, менеджмент та інше.








Дата добавления: 2014-12-04; просмотров: 751;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.