IV. Закріплення нових знань.

1. Що таке «Україна», назвіть ії періодизацію.

2. Що таке історичне джерело? На які типи воно поділяється?

V. Підсумки лекції:

VI. Домашнє завдання: вивчити конспект лекції

 

Лекція №_2__

Тема: Найдавніша історія України.

Мета:визначити мету вивчення курсу «Історія України», періодизацію, ознайомитись із стародавньою історією України, розвивати вміння аналізу фактів за допомогою порівняння, виховувати шанобливе ставлення до історії власного народу.

Тип лекції: вивчення нового матеріалу.

Обладання: роздатковий матеріал, атласи.

Основні терміни: історія України, історична періодизація, історичні джерела, антропологія, археологія, археологічна культура, археологічна пам’ятка, геральдика, нумізматика, неолітична революція, кочовий спосіб життя, осілий спосіб життя.

 

Структура лекції.

I. Організаційний момент.

II. Актуалізація опорних знань студентів.

III. Вивчення нового матеріалу.

1. Українські землі в первісну епоху.

2. Кочовики.

3. Антична колонізація Північного Причорномор’я.

IV. Закріплення нових знань.

V. Підсумки лекції.

VI. Домашнє завдання.

 

Хід лекції.

 

Організаційний момент:

Актуалізація опорних знань студентів:

1.Що означає поняття історія?

2 Що таке Україна?

Вивчення нового матеріалу:








Дата добавления: 2014-12-29; просмотров: 1048;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.