Нумерація колій і парків
Головні колії нумерують римськими цифрами, причому на двоколійних і багатоколійних лініях коліям проходження непарних поїздів привласнюють непарні номери I, III, а коліям проходження парних поїздів - парні II, IV. Якщо до двоколійної лінії примикають одноколійні, то головним коліямодноколійних ліній привласнюють номери III, IV і т.д.
Приймально-відправні й інші станційні колії нумерують арабськими цифрами.
На станціях з невеликим числом приймально-відправних колій, що використовуються для прийому непарних і парних поїздів, колії нумерують порядковими номерами (3, 4, 5, 6 і т.д.) слідом за номерами головних колій від пасажирського будівлі в польову сторону. Закінчивши нумерацію приймально-відправних колій, нумерують наступними номерами інші станційні колії (витяжні, з'єднувальні колії, колії локомотивного і вагонного депо й ін.).
На великих станціях паркам привласнюють назви по їх призначенню: прийому (П), відправлення (ПРО), приймально-відправний (ПО), сортувальний (С) тощо; при декількох парках одного призначення до назви додається номер (наприклад, ПО1) чи слова «непарний», «парний». У деяких випадках застосовують літерні позначення парків (А, Б, В тощо).
Якщо станція має окремі парки для прийому непарних і парних поїздів, колії в непарному парку нумерують порядковими непарними, а в парному - порядковими парними номерами. На великих сортувальних станціях основні парки мають самостійну порядкову нумерацію колій.
Стрілочні переводи нумерують порядковими непарними цифрами з боку прибуття непарних поїздів (до осі станції) і парними з боку прибуття парних поїздів. Нумерація починається з вхідних стрілок станції.
На станції з великим колійним розвитком стрілки нумерують по окремих парках, причому кожному парку привласнюється сотня номерів, наприклад 100-199, 200-299 тошо. Границею між непарними і парними номерами служить середина парку. Стрілки на головних і інших коліях, що не входять до складу парку, нумерують порядковими цифрами від 1 до 99.
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1567;