Рух при наявності примикань на перегоні.

При наявності на перегоні примикання, яке не обслуговується допоміжним постом, контроль положення стрілки примикання здійснюється за допомогою ключа від контрольного замка стрілки примикання, наглухо з’єднаного з жезлом або ключем-жезлом.

У разі необхідності подавання (прибирання) вагонів на примикання, що не обслуговується допоміжним постом, з поверненням локомотива на станцію відправлення або подальшим прямуванням до сусідньої станції машиністу видається жезл з ключем від контрольного замка стрілки примикання. Черговому по сусідній станції повідомляється як про відправлення локомотива для подавання (прибирання) вагонів на примикання, так і про повернення на станцію.

При наявності на перегоні примикання, що обслуговується допоміжним постом, цей пост з’єднується з однією із станцій перегону додатковим жезловим зв’язком.

Апарати та жезли допоміжного зв’язку повинні мати одну й ту ж серію та надписи, що й апарати перегону. У парі апаратів, що зв’язують станції перегону, при відсутності на ньому поїздів знаходиться парне число жезлів, а в апаратах, що зв’язують станцію з постом – непарне.

Допоміжний пост в русі поїздів, що прямують безпосередньо між станціями, участі не бере. Стрілки примикання обладнуються відповідно залежністю, що виключає можливість:

§ переведення стрілок за відсутності у чергового поста вилученого жезла;

§ вкладення жезла в апарат, що встановлений на посту, до встановлення стрілки примикання у нормальне положення – по головній колії.

При відправленні поїзда на примикання, що обслуговується допоміжним постом, черговий по станції, з’ясувавши з постом відправлення до нього поїзда, повинен запросити сусідню станцію, за згодою чергового по цій станції вийняти жезл, який і видається машиністу поїзда, що відправляється на примикання. Про відправлення поїзда сповіщається по телефону черговим поста та сусідньої станції.

Після прибуття поїзда на допоміжний пост та після забирання його на примикання стрілка встановлюється в нормальне положення, черговий поста вкладає в апарат жезл поїзда, що прибув на примикання, і повідомляє чергових по обох станціях про час прибуття поїзда і звільнення головної колії. Потім дозволяє черговому по станції, з якою пост з’єднаний жезловим зв’язком, вилучити жезл для перекладання його з додаткового апарата в основний.

Відправлення поїзда з поста на одну із станцій проводиться по жезлу, одержаному за дозволом чергового по станції, з якою пост з’єднаний жезловим зв’язком.

Черговий по цій станції попередньо узгоджує можливість відправлення з черговим по сусідній станції, вилучає жезл і перекладає його з основного в додатковий апарат.

Рух поїздів при жезловій системі перегонами, на яких для збільшення пропускної спроможності відкриваються колійні пости, здійснюється у порядку, встановленому в Інструкції, яка затверджується начальником залізниці.

Порядок дій чергового по станції при автоматичному та напівавтоматичному блокуванні при відправленні господарчих поїздів на примикання, перелік стрілок, які обладнані замками Мелентьєва та знаходяться у ключовій залежності зі станцією примикання, встановлюється начальником залізниці.

 








Дата добавления: 2015-12-08; просмотров: 763;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.