Є) порушення правил військового обліку.
Про відрахування студента письмово повідомляється військовий комісаріат, де він перебуває на обліку, а кошти, які сплачені за підготовку йому не повертаються.
В/п проводиться один навчальний день на тиждень протягом двох років навчання і здійснюється у формі навчальних занять, самостійної роботи, практичної підготовки, навчального збору та контрольних заходів (ст. 13 Постанови).
Основним засобом оволодіння навчальним матеріалом є самостійна робота студента у час, вільний від обов’язкових навчальних занять. Навчальний час, призначений для самостійної роботи повинен становити не менш 33% від загального обсягу навчального часу.
Для перевірки рівня підготовленості до занять та оцінки якості засвоєння програмного матеріалу здійснюється поточний та підсумковий контроль. Форма проведення поточного контролю і система оцінки рівня знань визначається відповідною кафедрою (предметно-методичною комісією). Зі статутів ЗСУ вона здійснюється методом контрольного тестування за блоками змістових модулів та контрольних опитувань якості засвоєння попереднього навчального матеріалу, а також за виконання обов’язків та військову дисципліну на заняттях.
Підсумковий контроль містить семестровий контроль та випускний іспит.
Семестровий контроль здійснюється шляхом складання заліків та іспитів.
За неявку без поважних причин на іспит (залік) виставляється оцінка «незадовільно» При отриманні незадовільної оцінки на іспиті (заліку), дозволяється повторне його складання за рішенням декана факультету не більше двох разів: перший раз викладачу; другий – комісії.
Обовязковою практичною складовою в/п є первинна військово-професійна підготовка (ПВПП). Комплексні практичні заняття (КПЗ) з вивчення курсу ПВПП проводяться після 1-го року навчання ….. за рахунок часу, відведеного на канікулярну відпустку (ст. 14 Постанови).
Тривалість КПЗ за всіма ВОС становить 3-и тижні (108 годин під керівництвом НПП та 30 годин самостійної підготовки).
Громадяни, які мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, пройшли теоретичний та практичний курс навчання з військової підготовки у ВВНЗ та КПЗ з вивчення курсу ПВПП, залучаються до проходження навчального збору (НЗ), передбаченого програмою військової підготовки(ст. 15 Постанови).Тривалість проведення НЗ становить 30 діб.
Громадяни на НЗ розподіляються на відділення, взводи, роти та батальйони і іменуються курсантами, а ті хто пройшов строкову службу і мають військові звання – за їх військовим званням. На них поширюються всі права і обов’язки військовозобов’язаних, згідно з чинним законодавством.
НЗ завершується складанням випускного іспиту, на підготовку і складання якого відводитьсяне менше 18 годин за рахунокзагального бюджету навчального часу.
На громадян, які пройшли повний курс в/п та склали Військову присягу, оформлюються атестаційні документи на присвоєння первинного офіцерського звання“молодший лейтенант запасу”
Первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу» присвоюється Міністром оборони України громадянам за таких умов:
а) пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу;
б) склали випускний іспит;
в) склали Військову присягу;
г) атестовані до офіцерського складу;
Дата добавления: 2015-10-13; просмотров: 693;