Спеціальні критерії сортування.

В рамках запиту можна визначати критерій відбору інформації в межах окремого поля або всієї таблиці. Для цього необхідно:

·

 
 

Відкрити запит ,наприклад, “ЗапитСортування” в режимі проектування (режим “конструктор”) і в нижній частині, яка називається QBL область, в полі “Умова відбору” (Criteria) колонки прізвище задати “Х*” а в колонці “Номер залікової книжки” “????6” (рис. );

Рис.

 

 

·

 
 

Виконайте запит. Вигляд таблиці, до якої застосовується запит, і результат запиту показані на рис. та рис. відповідно.

 
 

Рис.

Рис.

Згідно створеного запиту з таблиці вибрані прізвища студентів котрі починаються на букву Х, а номер залікової книжки закінчується на цифру 6.

Якщо критерії відбору введені для окремих полів то відібрана інформація повинна задовольняти обом критеріям. Іншими словами між окремими умовами для різних полів береться операція логічного ”І” (AND). Для кожного з полів можна одночасно ввести декілька умов відбору які зв’язані між собою логічною операцією “АБО” (OR). При конструюванні виразів для фільтрації інформації користуються символами * та ? (символ * замінює довільну кількість букв чи цифр, ? – одну), а також символами <,>,=.








Дата добавления: 2015-07-24; просмотров: 529;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.