Режими роботи та умови вмикання системи повітропостачання
Режим І - «чистої вентиляції» - вмикається після заповнення і закриття сховища. Зовнішнє повітря очищується на проти пильних фільтрах. Захищає від проникнення радіаційного пилу під час радіаційного зараження місцевості.
Норма подачі повітря – (8 - 13) /год. на 1 особу в залежності від кліматичної зони.
Примітка: Кліматична зона визначається середньою температурою повітря в найжаркіший місяць року.
I. зона - 8 на 1 особу
II. зона = (20 ... 25) – 10 на 1 особу
III. зона = (25 ... 30) - 11 на 1 особу
IV. зона 30 - 13 на 1 особу
Режим II - «фільтровентиляції» - вмикається під час загрози хімічного зараження місцевості. Зовнішнє повітря очищується на проти пильних фільтрах і фільтрах – поглиначах отруйних речовин. Захищає від радіаційного пилу і отруйних речовин, аерозолів та бактеріальних засобів.
Норма подачі повітря - 2 на 1 особу. В III і IV кліматичній зоні в сховищах передбачено установлювати охолоджувальні пристрої; якщо таких пристроїв немає, то норма збільшується до 10 на 1 особу.
Режим III - «повної ізоляції з регенерацією внутрішнього повітря» - вмикається при наявності в зовнішньому повітрі чадного газу, аміаку а також інших СДОР у великих концентраціях. Повітря з приміщення очищується від вуглекислого газу, збагачується киснем, охолоджується і знову подається у приміщення. Наявність обладнання для забезпечення роботи системи повітропостачання у IIIрежимі передбачається в сховищах, розміщених в районах можливого сильного задимлення або загазованості СДОР (з великою концентрацією).
Норма регенерації повітря:
- поглинається вуглекислого газу - 25 л/год. на 1 особу;
- постачається кисню – 20 л/год. на одну особу.
Дата добавления: 2015-08-26; просмотров: 767;