Створення цифрової векторної моделі меж земельних ділянок для міського кварталу з номером варіанту завдання
В практиці кадастрових робіт цифрова векторна модель меж земельних ділянок створюється за результатами польових геодезичних вимірювань координат точок контурів (меж) земельних ділянок. При виконанні цього курсового проекту обмежимося створенням векторної цифрової моделі земельних ділянок шляхом векторизацію меж земельних ділянок кварталу з номером варіанту завдання в такій послідовності.
4.3.1. Створити таблиці цифрової векторної моделі земельних ділянок як об’єктів з площинним типом просторової локалізації Parcel.TAB. Таблиця повинна мати таку структуру шести колонок (полів):
1) ZonNum – номер кадастрової зони, символьне 2;
2) BlockNum - номер кадастрового кварталу, символьне 3;
3) ParcelNum - номер земельної ділянки, символьне 4;
4) AddresParcel – адреса земельної ділянки, символьне 42;
5) Perim_Parcel – периметр земельної ділянки в метрах, дійсне число;
6) Area_Parcel – площа земельної ділянки в кв. метрах, дійсне число.
4.3.2. Побудувати полігональні об’єкти для земельних ділянок на основі цифрових растрового плану для одного кварталу з номером варіанту. Для досягнення топологічної коректності меж суміжних ділянок при введенні координат точок використовуйте режим Snap (точного ”захоплення” раніше введених точок для цього необхідно один раз натиснути клавішу S.В процесі введення координат курсор миші при попаданні на раніше введені точки буде ставати збільшеним перехрестям).
4.3.3. Введіть номери кадастрових зон, кадастрових кварталів, номери і адреси земельних ділянок, скориставшись діалоговою формою візуалізації атрибутів, яка з’являється на екрані після вибору відповідного графічного об’єкту електронної карти в режимі ”і” – інформація.
4.3.4. Виконайте картометричні функції інструментальної ГІС для визначення периметрів та площ земельних ділянок при поновленні значень стовпчиків Perim_Parcel та Area_Parcel в таблиці Parcel.TAB.
4.3.5. Сформуємо вікно графічного звіту, оформити та зберегти в растровому форматі графічний документ електронного плану земельних ділянок з легендою, таблицею даних та додатковими написами (заголовок карти, виконавці роботи тощо). Таблицю даних сформувати для шару Parcel.TAB, замінивши в заголовку таблиці ідентифікатори стовпчиків на скорочені назви їх змісту.
Рис. 4.6. Графічний звіт і таблиця Parces.TAB
Дата добавления: 2014-12-17; просмотров: 837;