Упаковка товару.
Тара – це основний елемент упаковки, являє собою виріб розміщувати продукції2. Переміщення продукту від виробника до споживача є неминучої передумовою його реалізаціїпотребительной вартості. У цьому важливо забезпечити повну схоронність кількості, якості і товарного виду своєї продукції всьому шляху її прямування.Вона сприяє прискоренню передачі товарно-матеріальних цінностей від виробників споживачам: полегшує переміщення продукції при навантажувально-розвантажувальних роботах, івнутрискладских операціях: забезпечує безпечних умов праці при переробці упакованих вантажів; покращує облік й організацію збуту; підвищує ефективність використання транспортних засобів і складських приміщень. Маючи оригінальну маркірування, тара виконує рекламну функцію, повідомляє споживача перші інформацію про продукції і на правила роботи з ній.
розрізняють жорстку, м'яку іполужесткую тару. Жорстка тара не змінює своїх форм і дрібних розмірів під час заповнення продукцією і за транспортуванні та збереженні продукції здатна витримувати зовнішні впливи. Форма м'якої тари істотно змінюється під час заповнення її продукцією.Полужесткая тара менш стійка до зовнішніх впливів, але за незначною деформації після заповнення товаром зберігає основу початкову форму.
Упаковка товару при перевезеннях має бути надійна та закрита . За час транспортування товару її категорично не можна змімати(відкривати, руйнувати). Вона має відповідати товару,що перевозиться в ній, тобто підходити.
39. Вигляд транспортування і відповідний термін правил.
Транспортування — процес переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше. В логістиці транспортування розглядається, як процес переміщення людей та вантажів, або перевезення. Розглядають транспортування технологічне (внутрішнє) та зовнішнє.
- За предметом транспортних операцій
- Вантажні, пасажирські, багажні
- За видом транспорту:
- Водні (морські, річкові), залізничні, автомобільні, повітряні, трубопровідні, змішані перевезення (беруть участь два або більше видів транспорту)
- Залежно від транспортної характеристики товару:
- 3 сухим вантажем: навалювальні, руда, вугілля, зерно, цемент, мінеральні добрива, генеральні або штучні.
- 3 наливним вантажем: нафта і нафтопродукти, рослинні олії, жири, вино, рідкі хімічні вантажі тощо.
- За періодичністю:
- Регулярне й нерегулярне перевезення: лінійне і трампове судноплавство, регулярне повітряне сполучення і чартерні рейси
- Залежно від порядку проходження кордону:
- Перевантажувальні і безперевантажувальні перевезення
- За видом транспортно-технологічної системи:
- Контейнерні, паромні, ліхтерні, рол-керні
- Залежно від завершення перевезення:
- Сусідські, транзитні, кільцеві
- За видом сполучень:
- Прямі, непрямі: ламані з декількома перевізниками, із перевідправкою за одним або декількома договорами перевезення.
- Залежно від складу учасників перевізного процесу:
- Здійснювані виробником товару , продавцем або покупцем, замовником товару, перевізником-посередником.
- Залежно від місця проведення:
- Здійснювані всередині країни та/або на території
Здесь будет выводиться история переписки.
Дата добавления: 2014-12-14; просмотров: 725;