Мета роботи. 1. Вивчити характеристики вологого повітря та водяної пари.

1. Вивчити характеристики вологого повітря та водяної пари.

2. Вивчити на лабораторній установці процеси, які проходять у вологому повітрі.

3. Розрахувати характеристики сушильної установки за даними екс-перименту.

4. Вміти практично використовувати -діаграму вологого повітря і -діаграму водяної пари для дослідження термодинамічних процесів.

 

3.3. Схема установки і короткий опис її роботи

Схему установки показано на рис. 3.1. Основні елементи установки: калорифер 1 з електрообігрівачем повітря 2 і сушильна камера 3, де підігріте повітря насичується вологою за рахунок випаровування води з марлевих перегородок 4, кінці яких опущені в воду.

Кімнатне вологе повітря проганяє через установку вентилятор 5. Об’ємна витрата повітря вимірюється газовим лічильником 6. Характерис-тики кімнатного повітря визначаються за показниками вологого і сухого термометрів психрометра Августа 7. Кількість теплоти, що передається по-вітрю в калорифері, регулюється лабораторним трансформатором 8.

 

 

Рис. 3.1 – Схема установки для визначення характеристик вологого повітря

Напруга та сила струму вимірюється відповідно вольтметром 9 і амперметром 10. Температура підігрітого повітря, яке надходить в сушильну камеру 3, вимірюється термометром 11. Характеристики вологого повітря після сушильної камери визначаються за показниками вологого та сухого термометрів психрометра Ассмана 12. Психрометр Ассмана відрізняється від психрометра Августа наявністю екранів на хвостовиках термометрів.








Дата добавления: 2014-12-08; просмотров: 570;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.