Механічне різання

Від'єднати колону труб можна за допомогою механічної внутрішньої труборізки (рисунок 3.36), що спускається на трубах меншого діаметру або на насосних штангах.

Рисунок 3.36 – Внутрішня труборізка

 

 


До цього методу вдаються, якщо з якихось причин неможливо або недоцільно застосувати труборізку, що спускається на кабелі. З погляду витрат цей метод не є бажаним.

Внутрішня труборізка має порожнистий циліндровий корпус з ковзаючим по ньому якірним пристроєм у вигляді розрізної гайки з насічкою на зовнішній поверхні. Це дозволяє фіксувати труборізку на будь-якій заданій глибині. Наявність фрикційних вузлів або пружинних ліхтарів забезпечує необхідне гальмування при її обертанні.

Після заякорювання труборізки створюють невелике стискаюче осьове навантаження. При цьому різці з транспортного положення виходять в робоче, тобто висуваються за габарити корпусу і врізаються в прихоплену трубу. При подальшому обертанні труборізка відрізує трубу.

Для попередження випадкового перекладу ножів в робоче положення і їх поломки при ударах передбачені амортизуючі пружини в механізмі подачі різців. Над труборізками слід встановлювати механічний яс щоб уникнути надмірних осьових навантажень, направлених вниз, які можуть привести до поломки різців або надмірного заглиблення їх в тіло відрізуваної труби. Для створення строго заданого осьового навантаження можна використовувати вантажі, відрегулювавши яс на нейтральне положення.








Дата добавления: 2014-12-29; просмотров: 634;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.