Методи асинхронної передачі
Оскільки різні пристрої цифрової передачі даних можуть працювати в режимі розділення часу, тобто інформація від них надходить не постійно, а крім того, існують системи передачі рухомих зображень, в яких використовуються швидкості від 1.5 до 100 Мбіт/с, то для узгодження таких систем запропонована методика асинхронної передачі АТМ.
В цьому випадку використовується запис цифрового потоку в МАП-комірки фіксованої довжини, які містять область заголовку – 5 байт і 48 байт даних.
Цифрова інформація від джерел заповнюється в комірки. Оскільки вони мають фіксовану довжину, то немає необхідності відділяти їх одна від одної. Якщо передавач вимкнено, то в загальному потоці передаються порожні комірки. Невеликі об’єми інформації, які з’являються через значні інтервали часу, можуть бути зібрані і згруповані в окремих комірках. Такі напівнаповнені комірки формуються в межах потреби. Якщо інформація передається неперервно, то комірки слідують строго синхронно. Потоки від різних комірок можуть бути зібрані в загальний потік даних за допомогою мультиплексора.
В заголовку комірки виділяють 2 байти для визначення заголовку віртуального каналу зв’язку. Під ним розуміють фіксований маршрут руху даних від передавача до приймача.
Перевага МАП-комірок – це легка обробка інформації, яку вони несуть. Комутатор, прочитавши ідентифікатор каналу в заголовку комірки, відправляє її від одного порту до іншого, не визначаючи розміщену в ній інформацію.
Для комутації груп віртуальних каналів використовують ідентифікатор віртуального шляху, який займає 12 бітових позицій і розміщується перед ідентифікатором віртуального каналу.
Технологія МАП-комірок добре узгоджується з системою синхронної ієрархії. Для розміщення МАП-комірки в матриці STM-модуля використовується контейнер VC-4. в заголовку цього контейнера відмічається початок запису МАП-комірки.
Дата добавления: 2016-11-02; просмотров: 542;