Порядок отримання боєприпасів для стрільб, облік витрачених боєприпасів та звітність за них

 

Видача боєприпасів на практичні стрільби проводиться зі складу військової частини на підставі Заявки командира підрозділу (додаток 1), виписки з наказу командира військової частини про проведення стрільб і письмового розпорядження начальника служби РАО військової частини (особи, яка призначена відповідальною за облік у військовій частині), про що він робить відмітку в заявці. Кількість боєприпасів у графі 4 заявки (додаток 1) проставляється прописом.

Начальник складу на підставі поданої заявки проводить видачу боєприпасів за роздавально-здавальною відомістю, форма 9 (додаток 2), під особистий підпис старшини підрозділу або особи, яка відповідальна за облік, зберігання та видачу зброї та боєприпасів у підрозділі. Начальник складу одержує цю відомість в службі РАО під особистий підпис у книзі реєстрації облікових документів (форма 25 Руководства по учету).

Разом із боєприпасами начальник складу видає отримувачу роздавально-здавальні відомості, форма 9а (додаток 3), акт на списання втрачених гільз (додаток 4), звіт про витрату і дію на практичних і дослідних стрільбах артилерійських, мінометних і реактивних пострілів, патронів стрілецької зброї і ручних гранат (додаток 5), в якому попередньо заповнюються графи 1–3, 5–13; під час видачі протитанкових керованих ракет – звіт про витрату і дію на практичних пусках протитанкових керованих ракет (додаток 6), в якому начальник служби РАО заповнює графи 1,2,5,6.

Виконані заявки залишаються на складі і повертаються в службу РАО відповідної військової частини разом із роздавально-здавальними відомостями боєприпасів на складі, форма 9, роздавально-здавальними відомостями на пункті бойового постачання, форма 9а, актом на списання втрачених гільз, відповідними звітами про витрату і дію для перевірки.

Патрони, вибухові пакети, сигнальні та освітлювальні засоби, які одержані для практичних стрільб і навчань, дозволяється зберігати в підрозділі не більше доби у металевому ящику, який замикається, постійно зберігається у кімнаті для зберігання зброї і включений до опису майна. Ящик запечатується старшиною підрозділу.

Під час проведення практичних стрільб командир підрозділу організовує пункт бойового постачання і здійснює контроль за використанням боєприпасів кожною зміною стріляючих. Начальник пункту бойового постачання (старшина підрозділу) видає боєприпаси безпосередньо стріляючим солдатам, сержантам, офіцерам згідно з роздавально-здавальною відомістю на пункті бойового постачання, форма 9а, яка реєструється в службі РАО військової частини, і приймає невикористані боєприпаси за рахунком (поштучно).

Після закінчення стрільб начальник пункту бойового постачання доповідає командиру підрозділу про кількість виданих і використаних боєприпасів, а також тих, що залишилися невикористаними.

Призначати начальником пункту бойового постачання офіцерів служби РАО, начальника складу або комірника складу боєприпасів забороняється.

Після закінчення стрільб роздавально-здавальна відомість, форма 9а, перевіряється і підписується начальником пункту бойового постачання, командиром підрозділу та керівником стрільби, які звіряють відповідність витрат боєприпасів, вказаних у роздавально-здавальній відомості, з даними відомості обліку результатів виконання навчальних стрільб, яка зберігається в підрозділі впродовж року.

Після закінчення стрільби (метання гранат) по команді старшого керівника стрільби повинні бути зібрані стріляні гільзи та патрони, які дали осічку.

Зброя, патронні стрічки, магазини, сумки (підсумки) особового складу і бойові машини перевіряються на відсутність патронів і гранат, які залишилися після стрільби.

У випадку здачі стріляних гільз у меншій кількості, ніж було використано патронів, керівник стрільби (командир підрозділу) вживає заходів щодо виявлення недостачі та розшуку гільз або неповернутих патронів.

Втрачені під час стрільби боєприпаси, елементи до них та стріляні гільзи списуються за Актом списання (зняття залишків) (додаток 4) за наявності в ньому особистих підписів командира підрозділу, особи, яка одержала боєприпаси зі складу, і керівника стрільб.

Акт подається на склад разом із боєприпасами, що залишились, елементами до них та стріляними гільзами.

На підставі акта і наказу командира військової частини втрачені боєприпаси та елементи до них записуються у книгу обліку недостач військової частини, після цього списуються з обліку служби військової частини.

Одночасно командир військової частини призначає розслідування для встановлення причини втрати. За результатами розслідування подається клопотання для отримання інспекторського посвідчення на втрачені боєприпаси.

Втрачені стріляні гільзи списуються з обліку на підставі рішення командира військової частини.

Невикористані боєприпаси, патрони, які дали осічку, стріляні гільзи, порожня закупорка і запобіжні чеки з кільцями від ручних гранат разом із роздавально-здавальною відомістю за формою 9а повинні здаватися підрозділом на склад військової частини в день стрільб, а після нічних стрільб – наступного дня після стрільби. У цьому випадку боєприпаси, що залишилися, і гільзи необхідно зберігати у металевому ящику (шафі), який замикається, постійно зберігається у кімнаті зберігання зброї і включений в опис майна. Ящик (шафа) запечатується старшиною підрозділу.

Після здачі боєприпасів на склад роздавально-здавальна відомість, форма 9а, начальником пункту бойового постачання (старшиною) здається у службу РАО військової частини, де вона зберігається впродовж року.

 

 









Дата добавления: 2016-03-27; просмотров: 2481;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.007 сек.