Процес координації тарифів

 

Процес координації тарифів ІАТА полягає у проведенні переговорів між що беруть участь авіакомпаніями з питань рівнів пасажирських і вантажних тарифів і умов з метою розробки і прийняття угод (у формі резолюцій) для подальшої передачі урядам на затвердження.

Член КТ, тобто авіакомпанія, яка прийняла рішення брати участь в діяльності з координації пасажирських і/або вантажних тарифів, автоматично стає повноправним членом з вирішальним голосом конференції кожної зони (і конференції підзони), в якій вона здійснює перевезення у відповідності з правами третьої і четвертої свобод перевезень. Член КТ може також прийняти рішення стати повноправним членом будь-конференції зони/підзони, в якій він здійснює перевезення у відповідності з правами " п'ятої свободи перевезень. Крім того, член КТ може прийняти рішення стати повноправним членом КТ12, КТ23, КТ31 і КТ123, якщо він не здійснює польоти в такій зоні, але здійснює перевезення в качествеполноправного члена в зоні, що входить до складу; наприклад, повноправний член, який здійснює польоти лише в КТ2, може прийняти рішення стати повноправним членом у КТ12, КТ23, КТ123, але не КТ31.

Кожна конференція з координації тарифів повинна скликатися, принаймні, один раз в кожні два роки шляхом повідомлення про її проведення, спрямованого за 90 днів. Однак на практиці більшість нарад конференцій зон/підзон проводяться один раз в рік в зонах, де ринки досить стабільні. Зони з плинними тарифами потребують проведення нарад три рази в рік. Об'єднані наради зазвичай проводяться один раз в рік. Спеціальні наради можуть бути скликані дуже швидко (з повідомленням всього за 15 днів до початку) для обговорення нагальних питань, пов'язаних з тарифами, як потрібно – на глобальному рівні або на основі зональної.

В принципі, мета кожної наради конференцій полягає в досягненні консенсусу щодо загальних рівнів тарифів, так і пропозицій за спеціальними тарифами на основі повного охоплення зони. Незалежно від того, коли вони були досягнуті угоди застосовуються до всіх членів КТ, вони були представлені на цій нараді або не були.

Всі угоди конференції повинні прийматися одноголосним голосуванням. Однак якщо зональну угоду на конференції не може бути досягнуто, то можуть бути укладені "підзональні" угоди та/або "обмежені" угоди (обмежені) відносно членів КТ, які беруть участь в угодах, або держав, які потрапляють під дію таких угод), щоб задовольнити конкретні потреби членів КТ, що здійснюють перевезення у відповідному регіоні.

До кінця наради пакет, який включає зміни в правила/умови, викладені у формі проекту документів резолюції, і зміни в тарифи/ставки, рівні/структури, наведені в додатку до резолюції, голова представляє присутнім членам КТ. У пакеті обговорені позиції всіх членів КТ згідно з підсумковим голосуванням і відображає всі угоди та будь-які компроміси, які були досягнуті у попередньому порядку в ході наради конференції. У разі прийняття пакету його перетворять у резолюції, які разом з протоколом наради, таблицями тарифів або ставок і меморандумом, відображає угоду, роздають членам КТ і подають на затвердження урядам. У разі неприйняття відповідна зона або яка-небудь підзона конференції стає відкритою зоною, тобто зоною, в якій немає офіційної угоди ІАТА.

Конференція встановлює строк подання резолюцій, прийнятих на конференції, на затвердження. Кожен член КТ визначає, які резолюції повинні бути представлені державним органам його країни з проханням про вжиття дій з ним в ці терміни. Члени КТ повинні повідомити ІАТА про будь-які дії, передбачуваному дії або про продовження строку розгляду повноважними органами їх країн. ІАТА повідомляє членів КТ про стан справ щодо затвердження урядами. Після отримання всіх відомих і необхідних урядових схвалень ІАТА оголошує угода набула чинності, і члени КТ можуть виконувати його.

Члени КТ можуть змінювати існуючі угоди між нарадами конференції шляхом:

• використання конкретних, схвалених конференцією процедур для введення "інноваційних" пасажирських або вантажних тарифів без неодмінного впливу на угоду про пасажирських або вантажних тарифів у відповідній зоні; або

• висування тарифної пропозиції, яка розповсюджується для розгляду і голосування по пошті всім зацікавленим членам КТ, які мають відповідні права голосу (пропозиція може бути оголошено прийнятим, якщо не подано голос, що відхиляє його).

 








Дата добавления: 2016-03-27; просмотров: 491;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.