II рівень складності. 11. Негайно виконуються такі постанови суду:
11. Негайно виконуються такі постанови суду:
а) про присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів – у межах суми стягнення за один місяць;
б) про примусове відчуження земельної ділянки, інших об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності;
в) про оскарження рішень, дій або бездіяльності державної виконавчої служби;
г) припинення повноважень посадової особи у разі порушення нею вимог щодо несумісності;
д) у справах за зверненням митних органів.
14. Адміністративний суд вирішує такі питання, що пов'язані з виконанням судових рішень в адміністративних справах:
а) про видачу рішення суду;
б) про виправлення помилки у виконавчому листі або визнання його таким, що не підлягає виконанню;
в) про видачу дубліката втраченого рішення суду;
г) про визнання мирової угоди сторін виконавчого провадження або прийняття відмови стягувача від примусового виконання
д) про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання.
15. Заходами процесуального примусу є:а) огляд речей та документів; б) видалення із залу судового засідання; в) попередження; г) затримання;д) вилучення речей та документів.III рівень складності
16. Судове рішення, яким закінчується розгляд справи в адміністративному суді, ухвалюється іменем України.Постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України.19. Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.20. Процесуальні дії, що застосовуються судом до осіб, які порушують встановлені в суді правила або протиправно перешкоджають здійсненню адміністративного судочинства це – заходи процесуального примусу.
Список рекомендованої літератури:
1. Кодекс адміністративного судочинства України від 6 липня 2005 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www. rada. gov. ua.
2. Про виконавче провадження : Закон України від 21 квітня 1999 р. // Відомості Верховної Ради України. – 1999. – №24. – Ст. 207.
3. Про доступ до судових рішень : Закон України від 22 грудня 2005 року // Урядовий кур’єр. – 2006. – 18 квітня.
4. Адміністративне судочинство України : підручник ; за заг. ред. проф. Т. О. Коломоєць. – К. : Істина, 2009. – 256 с.
5. Адміністративне судочинство України : підручник / О. М. Пасенюк (кер. авт. кол.), О. Н. Панченко, В. Б. Авер’янов та ін. ; за заг. ред. О. М. Пасенюка. – К.: Юрінком Інтер, 2009. – 672 с.
6. Теліпко В.Е. Науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України. – К. : Центр учбової літератури, 2011. – 704 с.
7. Основи адміністративного судочинства в Україні : навч. посіб. для юр. факультетів та юр. клінік ; за заг. ред. Н. В. Александрової, Р. О. Куйбіди. – 2-ге вид., доп. і перероб. – К. : КНТ, 2009. – 248 с.
8. Кравчук В.М. Способи та форми здійснення судом контролю за виконанням судових рішень в адміністративних справах / В.М. Кравчук // Актуальні питання цивільного та господарського права. – 2011. – № 2.
9. Стефанів Т.В. Виконання судових рішень : «ахіллесова п’ята» сьогодення / Т.В. Стефанів // Актуальні питання цивільного та господарського права. – 2011. – № 1.
10. Фурса С. Я. Виконавче провадження в Україні / С. Я. Фурса, С. В. Щербак : навч. посіб. – К., 2002.
11. Штефан М. Й. Виконання судових рішень / М. Й. Штефан, М. П. Омельченко, С. М. Штефан. – К., 2001.
Дата добавления: 2015-10-09; просмотров: 971;