Примітка.
Згідно чинного законодавства в Україні додержання стандартів не є обов’язковою справою для суб’єктів підприємницької діяльності. Існуючі, та ті, що розробляються ДСТУ носять виключно рекомендаційно-інформаційний характер. Держава має право надавати (або не надавати) певні преференції для суб’єктів, які дотримуються цих стандартів. На жаль (для енергозбереження) відповідний механізм заохочення до додержання ДСТУ суб’єктів ще не розроблено, але бажання розробити і втілити його у підприємницьку діяльність суб’єктів економічної діяльності у органів влади вже починає формуватися.
Взаємозв’язок енергозбереження і енергетичного аудиту.
Енергетичний аудит – є інструментом в руках фахівця, що дозволяє виявити на об’єкті енергозбереження технічні рішення, експлуатація яких збільшує його енергоспоживання і запропонувати технічні рішення, що ліквідують вузли енергетичної недосконалості на об’єкті.
Практична реалізація правильно збалансованих пропозицій енергетичного аудиту підприємства гарантує одержання на підприємстві ефекту зменшення насамперед, питомих витрат ПЕР на вироблення одиниці продукції та зменшення витрат коштів на його енергозабезпечення.
Дата добавления: 2015-09-18; просмотров: 557;