Верхні та нижні колонтитули.

У звіті можна використати наступні типи верхніх та нижніх колонтитулів:

- Заголовок звіту. Заголовок (шапка) звіту звичайно містить заголовок, дату і час. Заголовок появляється один раз на початку звіту.

- Примітка звіту. Примітка появляється один раз у кінці звіту і містить звичайно результуючі дані. Примітка і заголовок вводяться у звіт попарно.

- Верхній та нижній колонтитули. Верхній колонтитул використовується звичайно для розташування заголовків колонок а нижній для нумерації сторінок.

- Заголовок і примітка групи. Заголовок групи використовується для позначення початку нової групи даних а примітка групи для резюме специфічних для групи результатів.

Для вводу заголовка і примітки звіту в режимі конструктора з меню “Вигляд” (View) потрібно вибрати команду “Заголовок/примітка” (Report Header/Footer). Для введення верхнього чи нижнього колонтитулів сторінок необхідно вибрати команду “Верхній/нижній колонтитули” (Page Header/Footer).

Для створення примітки чи заголовка групи в режимі проектування звіту з меню “Вигляд” вибирається команда “Сортування і групування” . В діалоговому вікні “поле/вираз” вказується ім’я поля (його можна вибрати із списку), по якому буде проводитись сортування/групування, або задається вираз. Для індикації у звіті заголовка або примітки групи необхідно задати для характеристик “Заголовок групи” (Group Header) або “Примітка групи” (Group Footer) значення “Так”. Для видалення заголовка чи примітки групи із звіту необхідно встановити значення “Ні”.

 








Дата добавления: 2015-07-22; просмотров: 563;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.