Загальні умови безвізового в'їзду іноземців на територію України

Указами Президента України від 26 липня 2005 р. № 1131/2005 „Про встановлення безвізового режиму для громадян держав-членів Європейського Союзу, Швейцарської Конфедерації та Князівства Ліхтенштейн", від 19 липня 2005 р. № 1107/2005 „Про встановлення безвізового режиму для громадян Японії", від 26 липня 2005 р. № 1134/2005 „Про встановлення безвізового режиму для громадян Канади", від 30 червня 2005 р. № 1008/2005 „Про встановлення безвізового режиму для громадян Сполучених Штатів Америки" та від 29 листопада 2005 р. № 1663/2005 „Про встановлення безвізового режиму для громадян Князівства Андорра, Держави-міста Ватикан, Республіки Ісландія, Князівства Монако, Королівства Норвегія та Республіки Сан-Марино", якими безвізовий режим в'їзду в Україну для зазначених категорій іноземних громадян встановлено на постійній основі на термін перебування, що не перевищує 90 діб.

Громадяни країн, з якими Україна підписала міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки громадян (за винятком громадян країн СНД), в'їжджають в Україну за паспортними документами за умови наявності страхового поліса і належним чином оформленого запрошення (в оригіналі) від юридичних чи фізичних осіб в Україні, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Іноземні громадяни держав, перерахованих у розділі „Загальні умови безвізових поїздок громадян України і перелік країн з безвізовим режимом в'їзду", в'їжджають в Україну без віз за національними паспортами на тих самих умовах, що й громадяни України в ці країни (на умовах взаємності).

Громадяни Росії і Білорусії в'їжджають в Україну за внутрішні­ми паспортами, громадяни інших країн СНД, у тому числі діти, що виїжджають із ними - за закордонними паспортами.

Виконання законних вимог посадових осіб прикордонних військ України і представників інших контрольних служб у пунктах пропуску обов'язкове для всіх громадян, що перетинають кордон. Особи, винні в порушенні (чи в спробі порушення) кордону або правил прикордонного контролю і режиму в пунктах пропуску через кордон, а також у незаконному переміщенні (чи в спробі переміщення) через кордон вантажів, товарів або інших предметів, а також у випадку інших порушень діючого законодавства України про кордон, несуть карну, адміністративну чи іншу відповідаль­ність відповідно до діючого законодавства України.

У порядку адміністративного покарання громадянин може бути затриманий на термін не більше трьох годин з обов'язковим складанням протоколу, а у випадку вилучення паспорта громадянину видається довідка. При затримці іноземця на термін більш ніж три години - повідомляється відповідне посольство (консульство).

Ксерокопії паспортних документів, свідоцтв про народження, навіть завірені нотаріально, не дають права на перетинання державного кордону.

Видача іміграційних карток, проведення посадовими особами ДПСУ прикордонного контролю осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна проводиться на безкоштовній основі, державний збір і інші збори не стягуються.








Дата добавления: 2015-05-21; просмотров: 732;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2025 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.