Б) дії взводу управління в зустрічному бою
Основними завданнями взводу управління у зустрічному бою є: засічка та визначення координат артилерійських і мінометних батарей, протитанкових гармат та інших протитанкових засобів; виявлення військ противника, що висуваються; розвідка танків, протитанкових та інших вогневих засобів противника перед рубежем розгортання загальновійськового підрозділу; обслуговування стрільби своєї батареї; спостереження за діями противника та своїх військ; організація і підтримання зв’язку в батареї.
При організації розвідки із зав’язкою зустрічного бою ГПЗ кву доводить розпорядження командиру обслуги КМУ (відділення управління) з розвідки колон противника, що висуваються, їх складу, напрямку та швидкості руху з визначенням координат вогневих засобів противника перед рубежем ведення бою ГПЗ та введення в бій головних сил передового загону (авангарду), з розвідки спостережних пунктів, артилерійських і мінометних батарей (взводів) противника.
Після зав’язки зустрічного бою кву за командою начальника розвідки (командира батареї) або самостійно вибирає місце для КСП батареї (командирської машини командира батареї), організовує розвідку противника, спостереження за діями загальновійськових підрозділів, визначає координати КСП, доповідає командиру батареї обстановку. Після прибуття командира батареї на КСП командир взводу повинен доповісти йому умовні найменування місцевих предметів, вибрані орієнтири, положення і характер дій противника, координати розвіданих цілей, положення та дії загальновійськових підрозділів та інші дані обстановки.
КСП вибирається на найближчому рубежі, зручному для організації розвідки противника. Інженерне обладнання пункту не проводиться, а використовуються природні складки місцевості.
Після розгортання КСП та при готовності вогневих взводів до ведення вогню кву надає допомогу командиру батареї в управлінні вогнем та за його наказом може управляти вогнем одного з вогневих взводів батареї.
У зустрічному бою зв’язок організовується за допомогою радіо- та сигнальних засобів.
Радіозв’язок командира батареї з командиром дивізіону забезпечується радіомережею командира дивізіону, в яку вмикається радіостанція Р-123М КМУ.
Радіозв’язок командира батареї з ПУВ батареї (соб), ПСП (БСП) забезпечується радіомережею командира батареї.
Для забезпечення радіозв’язку з командиром загальновійськового підрозділу радіостанція командира батареї вмикається в радіомережу командира загальновійськового підрозділу.
У ході зустрічного бою всі команди передаються відкритим текстом.
Сигнальні засоби використовуються для передачі сигналів управління, сповіщення та взаємодії.
У ході зустрічного бою дії взводу управління та робота командира взводу будуть залежати від конкретної обстановки, що склалася. У випадку, коли противник зазнав поразки, взвод управління переміщується за механізованим (танковим) підрозділом. Переміщення КСП здійснюється разом з командиром підрозділу, якого батарея підтримує.
При переслідуванні противника, який відходить, взвод управління батареї може переміщатися на машині, періодично розгортаючи КСП для виконання вогневих завдань.
За наказом командира батареї в деяких випадках може висуватися і розгортатися ПСП (БСП), який очолює командир взводу управління.
У подальшому в ході зустрічного бою взвод управління веде розвідку противника та виконує поставлені завдання відповідно до обставин, що склалися.
Дата добавления: 2015-04-01; просмотров: 932;