Положення протоколу
1. Прийом виклику диспетчером оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за єдиним телефонним номером виклику екстреної медичної допомоги 103 або за єдиним телефонним номером виклику екстреної допомоги 112.
2. Диспетчер оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф повинен прийняти виклик відповідно до затвердженого алгоритму та направити бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги до пацієнта з підозрою на ГО. У випадках наявності спеціалізованої токсикологічної бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, така бригада направляється на виклик в першу чергу.
Необхідна інформація:
Поради абоненту, який зателефонував у оперативно-диспетчерську службу центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф:
- вказати причину виклику (отруєння, судоми, тяжке сп’яніння, передозування наркотиків тощо)
- прізвище, ім’я, по-батькові потерпілого
- вік потерпілого
- точна адреса потерпілого (населений пункт, вулиця, будинок, під’їзд, поверх, домашній телефон, код вхідних дверей під’їзду) та її орієнтири
- найбільш зручний під’їзд до вулиці або будинку
- який стан потерпілого (в свідомості, без свідомості, в стані збудження)
- якими хворобами страждає
Необхідні дії:
- покласти пацієнта на лівий бік на рівну поверхню
- забезпечити доступ свіжому повітрю
- розстібнути тісний одяг
- не залишати пацієнта без нагляду
- оглянути приміщення, знайти медикаменти, речовини іншого походження, що приймає пацієнт або міг прийняти, і передати медичному працівнику бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.
Дата добавления: 2014-12-10; просмотров: 691;