Послідовність дій під час виконання процедур. Заповнення гумової грілки водою
Заповнення гумової грілки водою
1. Гумову грілку заповніть гарячою водою (60 °С) до половини або ⅔ об'єму.
2. Витисніть повітря та щільно закрутіть корок. Переверніть грілку корком донизу й перевірте її на герметичність.
Не переповнюйте її водою, тому що таку грілку важко тримати, особливо на болючій ділянці тіла. Проте якщо в грілці мало води, вона швидко охолоджується і не дає потрібного ефекту.
Якщо в грілку потрапило повітря, вода швидше охолоджується, а повітря прогрівається, розширюється, грілка при цьому стає шароподібної форми й погано прилягає до тіла.
Використання грілки
1. Грілку прикладайте до ділянки тіла через прокладку з міркувань гігієни та безпеки (можливі опіки), тобто обгорніть її рушником або пелюшкою і покладіть поверх білизни або навіть поверх ковдри (якщо грілка дуже гаряча).
2. Перед використанням грілки у хворих, які перебувають у непритомному стані, з пониженою тактильною та температурною чутливістю, ослаблених тяжкохворих перевірте її на ступінь нагрівання, приклавши до свого ліктя. Цим ви зможете запобігти можливому виникненню опіків.
3. Періодично змінюйте воду в грілці, роблячи невеликі перерви, і перевіряйте, чи не виникло різкого почервоніння шкіри.
4. Щоб у разі тривалого застосування грілки не розвинулася пігментація шкіри, змазуйте її вазеліном перед процедурою.
Дезінфекція грілки
Після використання звільнену від води грілку протріть двічі полотниною, змоченою 3 % розчином хлораміну з інтервалом у 15 хв, промийте водою, а потім висушіть або витріть насухо чистою серветкою.
Використання електричної грілки
1. Електричну грілку з наволочкою можна використати в домашніх умовах.
2. Вона забезпечує рівномірне постійне тепло, яке піддається регулюванню. В умовах стаціонару електричну грілку не застосовують через утруднену її дезінфекцію та оброблення.
Дата добавления: 2014-12-10; просмотров: 884;