АЛГОРИТМ ДІЙ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ ОСВІТИ.

“ ПРОВОДИТИ ПОТОЧНУ І ЗАКЛЮЧНУ ДЕЗІНФЕКЦІЮ ПРИ РІЗНОМАНІТНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ, ЗАРАЗНИХ ШКІРНИХ І ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБАХ ”

2.ПФ.Д.01.ПП.О.12.08

Оснащення:

 

ЕТАПИ ОБГРУНТУВАННЯ
1. Палати новонароджених заповнювати циклічно на протязі 3 днів. Дитячі ліжка розташовувати на відстані не менше 0,5 м одне від одного. Сан. норма на 1 ліжко – становить 3 кв.м.
2. В палатах 3 рази на добу проводити вологе прибирання: 1 раз з використанням дезінфікуючого засобу; 2 рази – миючого розчину. Після прибирання включити на 30 хвилин бактерицидну лампу і провітрити приміщення. Забезпечення фізичної дезінфекції
3. Використаний брудний одяг, пелюшки збирати в клейончастий мішок, вкладений в бак з закритою кришкою. Після закінчення сповивання, переодяганя всіх дітей мішок перенести в кімнату для зберігання брудної білизни, бак протерти ганчіркою, змоченою дезінфікуючим розчином. Виключення контакту з брудним одягом.
4. Стерильні ватні тампони для проведення маніпуляцій зберігати в стерильній коробці, в окремих пакетах по 20 – 25 штук. Невикористані ватні тампони в стерильну коробку не повертаються, а знов стерилізуються. Стерильний пінцет (корнцанг) зберігати в ємності з 0,5% розчином хлораміну або 1% розчином хлоргексидина біглюконату; пінцет і дезрозчин змінювати один раз на добу. Забезпечення стерильності матеріалу.
5. Поверхні приміщення, обладнання (сповивальний столик, лоткові ваги, зрістомір) обробляти 0,5% хлораміном з 0,5% миючою речовиною; 3% перекисом водню, 1% хлоргексидином біглюконатом двічі з інтервалом 15 хвилин або проводити зрошення поверхні, термін експозиції 60 хвилин. Забезпечення проведення дезінфекції обладнання.
6. Гумові грілки, міхур з льодом, гумові трубки до апаратів протирати двічі ганчіркою, змоченою в дезрозчині з інтервалом 15 хвилин, потім промити проточною водою. Проведення дезінфекції предметів догляду за дитиною.
7. Катетери, газовідвідні трубки, наконечники для клізми після кожного використання збирати в окрему ємність і дезінфікувати методом кип’ятіння в дистильованій воді 100*С 30 хвилин. Потім предмети зберігати в сухій стерильній тарі, яка промаркірована. Проведення дезінфекції предметів догляду за дитиною
8. Маски для інгаляції киснем, мішок «Амбу», стетофонендоскоп, сантиметрові стрічки, лотки для використаних інструментів і матеріалу двічі протерти 1% хлоргексидином біглюконату; 3% перекисом водню; 1% хлораміном Б з інтервалом 15 хвилин і з наступною експозицією на протязі 60 хвилин. Потім промити водою. Забезпечення проведення дезінфекції обладнання.
9. Пляшки для годування, склянки для збору грудного молока, скляні лійки стерилізувати сухим гарячим повітрям 120*С 45 хвилин. Соски, гумові зонди для годування і відсмоктування слизу стерилізувати методом кип’ятіння 15 хвилин у дистильованій воді з 2% розчином соди. Посуд без залишків їжі занурити в дезрозчин (0,5% хлорамін Б) на 30 хвилин, потім промити проточною водою. Забезпечення стерильності обладнання для годування дитини.
10. Підкладні клейонки занурити у 1% хлорамін на 30 хвилин, потім промити проточною водою. Дезінфекціяпредметів догляду за дитиною.
11. Після виписки дітей в палаті провести заключну дезінфекцію, після чого включити на 60 хвилин бактерицидну лампу. Протерти всі поверхні ганчіркою , змоченою водою, і знов включити бактерицидну лампу на 60 хвилин. Зробити провітрювання приміщення. Проведення заключної дезінфекції.

 








Дата добавления: 2014-12-10; просмотров: 766;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.