Клод Скотт Даттон
Виділити всі комірки, включаючи заголовки стовпців і строк, на базі яких ви будуєте діаграму. Заголовки стовпців Excel використовує для міток осі Х, а заголовки строк для підписів в легенді.
Клацнути на кнопці “Мастер диаграмм” на панелі інструментів, відкривається 1 діалогове вікно (шаг 1 з 4) , в якому із списку потрібно вибрати тип і вид діаграми і клацнути по кнопці “Далее “.
Відкривається 2 діалогове вікно (шаг 2 з 4) , в якому потрібно вказати діапазон даних. В групі “Ряди в “ встановити значення “строках” або “стовпцях”, щоб вказати Excel, в якому порядку слід зчитувати ряди даних при побудові діаграм. Якщо вибрати “Ряди в строках” – заголовки строк – ось Х
Якщо вибрати “Ряди в стовпцях” – заголовки стовпців – ось Х
Клацнути на кнопці “Далее”.
Відкривається 3 діалогове вікно, в якому потрібно ввести назву діаграми і назву вісей Х, У. Клацнути на кнопці “Далее”.
В 4 діалоговому вікні необхідно вказати місце розташування діаграми (на окремому робочому аркуші чи на тому ж самому, де таблиця). Натиснути кнопку “Готово”
165.Редагування діаграм
Для переносу, зміни розмірів та видалення діаграм:
Клацнути на діаграмі, щоб з¢явились маркери розмірів.
Для переміщення – встановити вказівку миші в середині діаграми, щоб курсор прийняв форму і та натиснути ліву кнопку миші
Щоб видалити – натиснути клавішу Delete
Щоб змінити розміри - потягнути за маркери розмірів, вказівка миші повинна мати форму 1 , 2,
Для редагування частин діаграм:
Клацнути лівою кнопкою миші на діаграмі, або на її складовій, щоб з¢явились маркери розмірів;
Викликати контекстне меню діаграми;
Вибрати команди:
«Тип диаграммы» - зміна типу діаграми, викликається 1 вікно майстра;
«Исходные данные» - зміна діапазону вихідних даних діаграми, викликається 2 вікно майстра;
«Параметры диаграммы» - зміна параметрів, викликається 3 вікно майстра;
«Размещение» - зміна розміщення діаграми, викликається 4 вікно майстра;
166. Бази даних в ЕТ Excel – це набір (список) деяких даних, які зв’язані між собою в певні категорії. В ролі ЕТ Excel використовують списки – набір стрічок, що містить зв’язані дані. Стрічки в таких списках є окремими записами, стовпці – полями, а окремі комірки – окремими елементами бази даних. Перша стрічка списку при цьому Excel сприймається як заголовки стовпців.
167. Створення бази даних
Щоб створити базу даних у робочої листі Excel, виконайте наступні дії:
У порожній рядок листа введіть назви полів.
У кожну комірку рядку, що знаходиться безпосередньо під рядком з назвами полів, уведіть фактичні дані по кожному полю. Не залишайте порожніх рядків між рядком з назвами полів і наступних даних, оскільки в Excel можуть виникнути проблеми з розпізнаванням початку бази даних.
Щоб ввести в комірку цифри (наприклад, поштовий індекс), поставте на початку апостроф.
168. Поняття про форму, призначення, типи та режими створення: з використанням Мастера форм, в режимі Конструктора, в режимах Автоформа. Особливості створення форм у базі даних MS Access. Поняття "источника даних" у формах. Інтерфейс та структура діалогового вікна для створення і редагування макету форми. Області макету форми та їх призначення. Призначення Панели злементов та вікна Список полей. Створення, редагування та форматування елементів керування у формі. Встановлення властивостей елементів керування: відображення рядка стану, встановлення початкових значень та умов на допустимість введених значень у поле. Створення обчислювальних полів у формі. Маніпуляції з об'єктами форми. Налагодження властивостей форми в діалоговому вікні Свойства. Огляд та коротка характеристика параметрів вкладки Макет вікна Свойства. Встановлення параметрів та режимів роботи з даними у формі на вкладці Данные. Встановлення фільтрів та умов відбору записів для відображення у формах. Встановлення порядку сортування. Технологія створення форм на основі багатотабличних запитів. Технологія створення і вбудови підлеглих форм. Технологія створення набору вкладок та багатосторінкових форм. Технологія створення Главной кнопочной форми з використанням Диспетчера кнопочных форм. Автоматизація додатків у середовищі MS Access
Клод Скотт Даттон
Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 793;