Приклади застосування даної системи для опису зносу доліт

Щоб переваги системи опису зносу доліт були очевидні, наведемо декілька практичних прикладів з три шарошковими долотами.

Необхідно запам'ятати, що в деяких випадках правильний опис зносу долота може бути далеко не єдиним. Це може відбутися, коли виникає спірне питання з приводу переважаючого виду зносу озброєння або типу повторного зносу

Опис зносу долота №1

Знос даного долота описується як 7, 1, BT, M, E, І, WT, PR.

Долото виглядає зношеним в процесі буріння твердіших порід, на які це долото було розраховано. На цей факт указує сильний знос зубків внутрішнього ряду, а також припинення довбання унаслідок падіння механічної швидкості, викликаної зламом зубків при бурінні дуже твердих для даного долота порід. Дуже високе осьове навантаження на долоті також може привести до подібного зовнішнього вигляду долота після підйому.

Правильним підбір долота був у випадку, якщо довбання продовжувалося не дуже довго, і при цьому відсутні другорядні характеристики зносу, стан ущільнення робочий, і долото не зношено по калібру. Проте, якщо довбання продовжувалося за часом менше очікуваного, підбір долота був помилковим. Долото могло бути дуже «м’яким» для даного типу порід, або осьове навантаження перевищувало допустимі значення.

Опис зносу долота №2








Дата добавления: 2014-12-29; просмотров: 659;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.