Universal Description, Discovery, and Integration
Universal Description, Discovery, and Integration (UDDI) – стандартний протокол опису Web – сервісів і протокол їх пошуку. Реєстр (UDDI) може містити метадані для будь – яких видів сервісів, разом з варіантами «якнайкращої практики», вже визначеними для сервісів, описаних за допомогою WSDL. За рахунок розбиття Web – сервісів на групи, що взаємодіють з категоріями і бізнес процесами, UDDI здатний ефективно шукати Web – сервіси. Специфікація UDDI визначає ієрархічну схему XML, що забезпечує модель для анонсування, перевірки і виклику інформації про Web – сервіси. Вибір ліг на XML, оскільки його формат представлення даних не залежить від платформи і відображає ієрархічні взаємозв'язки. У UDDI використовуються технології, засновані на загальних інтернет протоколах TCP/IP, HTTP, XML і SOAP. Існує 2 види UDDI реєстрів: публічні реєстри UDDI – службовці точками збору різних бізнесів, для повідомлення про їх сервіси, приватні реєстри UDDI, які роблять те ж саме але для організацій.
UDDI регістр містить наступні структурні типи даних:
· businessEntity. XML – элемент верхнього рівня в бізнес запису UDDI. businessEntity збирає дані по запиту інформації об бізнес обслуговуванні, категорії продукту або виробництва, географічному положенні, а також контактну інформацію. Він підтримує пошук по організаціях, продуктах і географічному положенні.
· businessService. Логічне продовження структури даних businessEntity і родоначальник структури bindingTemplate. businessService містить описову інформацію бізнес послуг з груп споріднених технічних послуг, включаючи ім'я групи, коротку інформацію про групу, опис технічної послуги, інформацію про категорію.
· bindingTemplate. Логічне продовження структури businessService. bindingTemplate містить дані, що відносяться до додатків, які необхідно запустити або пов'язати з Web – сервісом. Ця інформація містить URL Web – сервіса, посилання на специфікації інтерфейсу і ін.
· tModel. Містить описи специфікації Web – сервісів або систематики, які формують основу для технічних ідентифікаторів. Роль tModel полягає в наданні технічних специфікацій Web – сервісів, що дозволяє полегшити пошук Web – сервісів, сумісних з певною технічною специфікацією. Користувачі Web – сервісів можуть легко визначити інші сумісні Web – сервіси, грунтуючись на описі специфікацій в структурі tModel. Наприклад, для того, щоб послати биснес – партнеру RFP, запрошуюча служба повинна знати не тільки URL/местоположение служби, але і в якому форматі повинен бути посланий RFP, які протоколи використовувати, врахувати вимоги безпеки, яку форму відгуку має на увазі відсилання RFP.
Дата добавления: 2014-12-21; просмотров: 764;