Умовні позначення пересувних засобів зв'язку
- літак зв'язку
- гелікоптер зв'язку
- автомобіль
- бронетранспортер
- бойова машина піхоти
- мотоцикл зв'язку
Обмінні пункти ФПЗ є тимчасовими (первиними) елементами мережі ФПЗ АК. Їх склад залежить від виконуємих в тому чи іншому випадку задач. Сили і засоби обмінних пунктів виділяються із складу вузлів ФПЗ з таким розрахунком, щоб вони могли самостійно виконувати операції, зв`язані з обміном і направленням таємних і поштових відправлень.
Обмінні пункти рогортаються на вісі для забезпечення ФП зв`язком штабів (частин, установ), які знаходяться на значному віддалені від вузлів чи станцій ФПЗ і не можуть безпосередньо обслуговуватися ними.
Доставка таємних і поштових відправлень до обмінних пунктів і назад виконується, як правило, силами і засобами приписаних до них частин ФПЗ або штабів (частин, установ). В окремих випадках в розпорядження обмінних пунктів можуть виділятися необхідні пересувні засоби зв`язку (автомобілі, мотоцикли), призначені для доставки таємних і поштових відправлень.
Літаки і гелікоптери, які використовуються частинами і підрозділами ФПЗ в якості пересувних засобів зв`язку для доставки таємних і поштових відправлень, знаходяться в складі частин ПС АК і виділяються в необхідній кількості по замовленню (заявці) начальника військ зв`язку АК
ВИСНОВОК:
Способи організації зв'язку провідними і рухомими засобами, які ми розглянули, використовуються в залежності від задач зв'язку, наявності сил і засобів та часу на його організацію. Всі засоби зв'язку використовуються комплексно, в залежності від обставин, які склалися, і спроможні забезпечити надійне управління військами в сучасних умовах ведення бойових дій.
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1046;