УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ X МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

11 травня 2010 року о 14°° годині у приміщенні Націонапьного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбудуться урочистості з нагоди завершення X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та вручення найпрестижніших премій переможцям.

В урочистостях та нагородженні переможців візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, видатні діячі культури та мистецтва.

Ведучі церемонії - народні артисти України, лауреати Національної премії ім.Т. Шевченка Наталя Сумська та Богдан Бенюк.

Четвертий загальнонаціональний (для студентів - III) етап конкурсу відбувся 20 лютого 2010 року в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі. Серед конкурсантів було 742 учні загальноосвітніх навчальних закладів, 88 учнів професійно-технічних училищ, 367 студентів вищих навчальних закладів. У X Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика взяли участь близько 5 млн учнів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.

Переможцями IV етапу X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів стали 27 осіб (9 школярів вибороли І місце, 9-11 місце та 9 - III місце), які представляли 16 регіонів України, а саме: 3 учні з Миколаївської, Херсонської областей та м. Києва; 2 учні - з Житомирської, Київської й Чернівецької областей; один учень - з Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика започатковано у 2000 році за ініціативи Освітньої фундації імені Петра Яцика, Ліги українських меценатів та підтриманий Міністерством освіти і науки України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, багатьма громадськими організаціями. За роки проведення конкурс став одним з наймасовіших інтелектуальних змагань учнівської та студентської молоді в Україні.

Акредитація представників засобів масової інформації відбуватиметься за редакційними посвідченнями на місці.

 

Відділ прес-служби МОН України, Ірина Шинкарук, тел.. 097-389-19-99.

 

Звіт – це документ, в якому в письмовій формі надається повідомлення про виконання якоїсь роботи за певний період часу.

Звіти бувають статистичні (цифрові) й текстові. Статистичні звіти пишуться на спеціальних, виготовлених друкарським способом бланках, текстові — на звичайному папері.

Види звітів: наукові звіти, анотовані звіти, рекомендаційні звіти, річні звіти, аудиторські звіти, робочі звіти, звіти про поїздки, звіти про розслідування, бюджетні звіти, поліцейські звіти, демографічні звіти, кредитні звіти, оціночні звіти, перевірочні звіти, військові звіти тощо.

Звіти повинні мати чітку побудову, логічну послідовність викладу матеріалу, переконливу арґументацію, точність і логічність формулювань, які б виключали можливість суб’єктивного тлумачення, конкретний виклад результатів роботи, доказовість висновків і рекомендацій.

Текстові звіти – це, як правило, звіти про виконання роботи за певний період часу. Вони викладаються на папері послідовно: за пунктами виконаних планових завдань. У кінці звіту даються пояснення причин повного чи часткового невиконання певної роботи (у випадку, якщо таке невиконання є) та викладаються перспективи його виконання з перерахуванням усіх необхідних заходів. Якщо звіти не виходять за межі структурного підрозділу, то печатка та штамп установи не ставляться.

Реквізити:

1. Назва установи, організації, підприємства, про роботу яких звітують.

2. Назва документа.

3. Заголовок (про що та за який період часу).

4. Текст звіту:

® вступ (вказується обсяг і завдання, що були поставлені перед виконавцем та період часу);

® основна частина (опис і поетапний хід виконання роботи);

® висновки (пропозиції, зауваження та перспективи на майбутнє);

® інформація про додатки, якщо вони є.

5. Дата складання звіту й індекс документа за номенклатурою (якщо є).

6. Підпис особи, що склала звіт.

7. Печатка.

 

Підпис і дата затвердження (праворуч угорі першої сторінки (якщо це необхідно).

 

Звіти про виконання разових завдань і доручень відрізняються від періодичних звітів тим, що не затверджуються; їх адресують керівникам, від яких було одержано завдання.

Такі звіти містять:

1. Назву посади та прізвище керівника (у давальному відмінку).

2. Назву документа.

3. Заголовок (про що та за який період часу).

4. Вступна частина повинна починатися посиланням на одержане завдання: “Відповідно до Вашого доручення від …”, “За Вашим завданням …”;

® головна частина (опис і поетапний хід роботи);

® висновок (аналіз проведеної роботи й одержаних результатів з висновками та пропозиціями).

5. Дата й індекс.

6. Підпис автора із зазначенням посади та прізвища.

 

Оформлення звіту:

® звіт друкується через півтора інтервали (можуть бути більшими);

® примітки до звіту друкуються через один інтервал;

® поля з обох боків обов’язкові (ліве поле 35 мм, праве – 15);

® нумерація сторінок наскрізна й однотипна: у правій верхній частині сторінки, арабськими цифрами, починаючи від другої й до останньої сторінки, включаючи всі ілюстрації, таблиці та додатки (на титульному листі, який є першою сторінкою, номер сторінки не ставиться, нумерація розпочинається цифрою – 2);

® якщо звіт дуже великий за обсягом, то його частини отримують самостійну назву, яка пишеться з нового рядка великими літерами без переносу слів;

® пункти й підпункти матеріалу звіту заголовків не мають, кожен з них записується з уступу;

® цифри, які вказують на номери пунктів, не повинні виступати за межі уступу.

 

 

Зразок 1:

Звіт








Дата добавления: 2016-05-16; просмотров: 936;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.009 сек.