Розбирання та збирання гранатомета ГП-25

Розбирання гранатомета може бути неповнимта повним.

Неповне розбирання проводиться при поточному обслуговувані для огляду, чищення та змазування гранатомета.

Повне розбирання проводиться (рис. 6.38) при технічному обслуговувані для чищення при сильному забруднені, після перебування його під дощем, снігом та при ремонті.

Неповне розбирання гранатомета здійснюється у такій послідовності:

1.Відокремити корпус ударно-спускового механізму з казенником і рукояткою від ствола (рис. 6.37, а): взяти лівою рукою гранатомет за ствол, а правою за корпус ударно-спускового механізму та, натиснувши великим пальцем правої руки на замикач, повернути ствол із кронштейном відносно корпусу ударно-спускового механізму на 60° у будь-який бік і роз’єднати їх.

2.Відокремити чеку: взяти корпус ударно-спускового механізму в ліву руку, а двома пальцями правої руки взятись за верхню (вигнуту) частину чеки та вийняти її вгору (рис. 6.37, б).

Рис. 6.37. Відокремлення:
а – корпусу ударно-спускового механізму з казенником і рукояткою від ствола; б – чеки

3.Відокремити вісь корпусу і перевідник:утримуючи корпус у лівій руці, двома пальцями правої руки послідовно витягнути з отворів корпусу вісь, а потім перевідник; для зручності виймання перевідника поставити його у положення “ПР”, а при вийманні його одним пальцем лівої руки натиснути на замикач.

4.Відокремити казенник від корпусу ударно-спускового механізму: взяти правою рукою за корпус, а лівою – за казенник та роз’єднати їх.

Рис. 6.38. 40-мм підствольний гранатомет у розібраному вигляді (повне розбирання):

1 – ствол із кронштейном; 2 – вісь важеля фіксатора; 3 – важіль фіксатора;

4 – фіксатор; 5 – корпус ударно-спускового механізму з рукояткою; 6 – спуск із тягою;
7 – штовхач; 8 – пружина спуска; 9 – бойова пружина; 10 – гніток;

11 – вісь курка; 12 – курок із ударником; 13 – казенник; 14 – вісь корпусу; 15 – чека;

16 – перекидач; 17 – висок; 18 – приціл; 19 – втулка виска; 20 – втулка стопора;

21 – пружина прицілу; 22 – пружина стопора; 23 – стопор

Збирання гранатомета після неповного розбирання здійснюється у такій послідовності:

1.Приєднати казенник до корпусу ударно-спускового механізму: взяти у ліву руку казенник, а у праву – корпус ударно-спускового механізму та з’єднати їх так, щоб розбивач увійшов у центральний отвір казенника і сполучилися отвори для осі корпусу та перевідника.

2.Вставити вісь корпусу і перевідник у свої отвори: утримуючи у лівій руці корпус ударно-спускового механізму, правою рукою послідовно вставити у свої отвори вісь корпусу, а потім перевідник; вставляючи перевідник, натиснути пальцем лівої руки на замикач.

3.Приєднати чеку: утримуючи корпус ударно-спускового механізму у лівій руці, правою рукою поставити на місце чеку так, щоб її кінці ввійшли у циліндричні пази перевідника і осі корпусу, а пружний язичок своїм зігнутим кінцем увійшов у хрестоподібне заглиблення на торці перевідника.

4.Приєднати ствол до корпусу ударно-спускового механізму: взяти у ліву руку ствол, а у праву – корпус ударно-спускового механізму з казенником і вставити казенник у ствол до упору так, щоб сухарні виступи казенника ввійшли у відповідні вирізи на торці ствола, після цього повернути казенник відносно ствола так, щоб замикач увійшов у паз на стволі.

5.Поставити перевідник у положення ПР”:перевести важіль перевідника у вертикальне положення.








Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 2406;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.