Тема. Педагогічна майстерність і особистість вчителя
Тема. Педагогічна майстерність і особистість вчителя
Всього 10 годин: лекцій – 2 години, самостійне опрацювання – 4 години, практичних – 2 години, семінарських занять – 2 години.
Лекція № 1 ( 2 години).
Мета:розкрити сутність поняття «педагогічна майстерність», ознайомити з критеріями майстерності педагога, сформувати уявлення про елементи і рівні педагогічної майстерності. Розвивати педагогічні здібності. Виховувати гуманізм
Дидактичні засоби навчання:
1. Педагогічна майстерність / За ред. І.А. Зязюна. – К.: Вища шк., 1997 . – 349 с.
2. Педагогічна майстерність / За ред. І.А. Зязюна. – К.: Вища шк., 2004 . – 422 с.
3. Словник термінології з педагогічної майстерності. – Полтава, 1995. – 63 с.
4.
Хід заняття
І. Організаційний етап.
ІІ. Ввідно-підготовчий етап.
План:
1. Поняття педагогічної майстерності
2. Елементи педагогічної майстерності
3. Критерії педагогічної майстерності
4. Рівні педагогічної майстерності
ІІІ. Навчально-програмований етап.
(Лекція додається)
ІV. Зворотній зв’язок.
- Чим відрізняється педагог-майстер від педагога, який не досяг майстерності?
- Від чого залежить майстерність педагога?
- V. Заключний етап.
Домашнє завдання – теоретичний матеріал.
Лекція № 1.
Тема. Педагогічна майстерність і особистість вчителя
План:
1. Поняття педагогічної майстерності
2. Елементи педагогічної майстерності
3. Критерії педагогічної майстерності
4. Рівні педагогічної майстерності
Дата добавления: 2015-08-26; просмотров: 699;