Багатоцільовий судновий кран , обслуговуючий рятувальні засоби.

 

Виконується випробування механізмів підйому вантажу (на кожному гаку), механізму повороту і механізму зміни вильоту стріли при роботі крана вхолосту (без вантажу). Тривалість випробувань - не менше 10 хв. на кожному режимі.

У період випробувань перевіряється:
а) надійність включення і виключення механізмів;
б) робота гальм;
в) дії сигналізації та освітлення.


Виконується статичне випробування крана шляхом підвішування на нок стріли, за допомогою берегових засобів, вантажу масою 3120х2, 2 = 6864кг (2,2 Pраб.). Вантаж повинен бути підвішений на технологічному тросах на висоті 150-200мм від рівня пірсу або води. При цьому стріла крана повинна бути вивалився за борт. Час випробування 15хв.
Після випробування всі металоконструкції крана і його фундаменти перевіряються на відсутність тріщин і деформацій.
Виконується випробування лебідки для спуску рятувальної шлюпки статичним навантаженням 3120х1, 5 = 4695кг (1,5 Pраб.). Вантаж, за допомогою берегових засобів, повинен бути підвішений на гаку г / п 40кН і утримуватися за допомогою гальм лебідки на висоті 150-200мм від рівня пірсу або води протягом 15 хв. Виробляється динамічне випробування крана вантажем масою 3120х1, 1 = 3432кг (1.1 Pраб.) (Маса рятувальної шлюпки, постачання, повного кількості людей плюс 10% робочого навантаження). Випробування проводиться на гаку г / п 40кН шляхом триразового спуску вантажу з різким гальмуванням. При випробуванні перевіряється дію гальм лебідки. Виробляється випробування лебідки для спуску спускається плоту і чергової шлюпки статичним навантаженням. Випробування проводиться шляхом підвішування, за допомогою берегових засобів, на гак г / п 14,0 кН вантажу масою 2100кг (1,5 Pраб.) І утримування його за допомогою гальм на висоті 150 ... 200мм від пірсу або води протягом 15 хв . При випробуванні перевіряється дію гальм лебідки.

Виконується випробування спускового пристрою для спускається плоту і чергової шлюпки шляхом триразового спуску на гаку г / п 14,0 кН і підвісці для чергової шлюпки вантажу масою 435кг (маса чергової шлюпки і постачання). Керування спуском проводиться за допомогою розташованих на крані органів управління та дистанційного керування, призначеного для управління з черговою шлюпки. При цьому перевіряється:
а) достатність маси чергової шлюпки для подолання опору тертя лебідки, лопарей, блоків;

Виконується випробування спускового пристрою для спускається плоту і чергової шлюпки під навантаженням шляхом триразового спуску на гаку г / п 14,0 кН вантажу масою 1030кг (літ.г) (маса плоту, постачання і повного кількості людей). Керування спуском проводиться за допомогою розташованих на крані органів управління. При випробуванні перевіряється швидкість спуску і робота роз'єднувального пристрою. Роз'єднувальний пристрій не повинно роз'єднувальний при наявності на ньому навантаження.
1.6.8. Виробляється випробування спускового пристрою для спускається плоту і чергової шлюпки вантажем масою 1133кг (маса плота, постачання, повного кількості людей і 10% перевантаження):

а) шляхом триразового спуску вантажу.

При випробуванні перевіряється швидкість спуску;
б) шляхом триразового спуску вантажу і різкого гальмування.

Випробування проводиться на гаку г / п 14,0 кН і підвісці для плоту. Швидкість спуску при цьому не повинна перевищувати 0,7 м / сек.
При випробуванні перевіряється дію гальм лебідки та кріплення крана до фундаменту. Виробляється випробування роз'єднувального механізму чергової шлюпки шляхом:

а) підвішування шлюпки на вивалених за борт стрілі крана і подальшого роз'єднання роз'єднувального механізму. При цьому шлюпка повинна бути навантажена вантажем масою 575 кг (1,1 Р раб.), Висота підвісу над водою 150 ... 200мм.;
б) повного спуску шлюпки на воду порожньому, а також з вантажем масою 575кг (1,1 Р раб.) і подальшого роз'єднання роз'єднувального механізму. Виконується випробування спускового пристрою чергової шлюпки під навантаженням шляхом триразового спуску і підйому чергової шлюпки з вантажем масою 485 кг (маса постачання і повного кількості людей). Управління проводиться за допомогою розташованих на крані органів управління. При випробуванні перевіряється:


а) швидкість спуску;
б) швидкість підйому, яка повинна бути не менше 0,3 м / c;
в) зупинка гака у верхньому кінцевому положенні.
Перевіряється можливість підйому чергової шлюпки за допомогою ручного приводу:
а) без вантажу на висоту ок.2, 0м від води;
б) з вантажем масою 485 кг (маса постачання і повного кількості людей) і подальшого її кріплення на будови кільблоків.
Перевіряється подача живлення і можливість роботи крана від АДГ.
Перевіряється можливість повороту крана при знеструмленні (за допомогою накопиченої енергії) з положення "над рятувальним засобом" в положення "за борт".

Поворот здійснюється: З підвішеною чергової шлюпкою, навантаженої вантажем масою 485 кг. Проводиться перевірка наявності маркування роз'єднувального гака для чергової шлюпки і спускається плоту. Виробляється візуальна перевірка гака для рятувального плоту на відсутність тріщин і деформацій. Виробляється випробування крана номінальним вантажем масою 4000x1, 25кг шляхом підіймання і переміщення вантажу на гаку г / п 40 кН в крайні положення (над люком завантаження в МО - в р-н 51/2 шп. На палубі юта). При випробуванні перевіряється можливість ручного розгальмовування механізму підйому з номінальним вантажем на гаку і знеструмленому електродвигуні.


Примітка: 1. У випробуваннях, що проводяться випробувальні навантаження прийняті виходячи з наступного:
- Маса порожньої шлюпки - 2100 кг *;
- Маса постачання - 120 кг *;
- Маса 12 осіб - 900 кг;
- Робоче навантаження на спусковий пристрій - 3120 кг *.
2. У випробуваннях, що проводяться випробувальні навантаження прийняті, виходячи з наступного: - маса плоту з постачанням - 130 кг *;
- Маса 12 осіб - 900 кг;
- Робоче навантаження на спусковий пристрій
від плоту - 1030 кг *.
- Маса чергової шлюпки - 400 кг *
- Маса постачання шлюпки - 35 кг *
- Маса 6 осіб - 450 кг *
- Робоче навантаження на спусковий пристрій
від чергової шлюпки - 885 кг *
* Навантаження підлягають уточненню по контрактної документації на відповідне обладнання. Враховуючи, що для чергової шлюпки і спускається плоту застосовується одне спусковий пристрій, у випробуваннях прийняті навантаження того обладнання, яке має велику масу.

 








Дата добавления: 2015-04-01; просмотров: 932;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.