Метеорологічна підготовка
Метеорологічна підготовка передбачає:
- організацію прямого прийому метеорологічних бюлетенів від метеорологічної станції (метеорологічного посту дивізіону, що має станцію вітрового зондування), а якщо прийом неможливий - отримує їх з пункту управління вогнем дивізіону;
- отримання (складання для підрозділів оснащених комплексом машин управління 1В17) наближеного бюлетеня “Метеосередній” з ПУВД;
- проведення розрахунків поправок дальності і напрямку на відхилення метеорологічних умов стрільби від табличних;
- визначення відомостей про вітер у межах активної ділянки траєкторії і розрахунок поправок на вітер в її межах (на вогневих позиціях батарей реактивної артилерії);
- контроль метеорологічної підготовки.
Старший офіцер батареї ставить обчислювачу завдання на проведення розрахунків поправок на відхилення метеорологічних умов і контролює його роботу. Він повинен особисто перевіряти своєчасність отримання метеорологічних бюлетенів, точність розрахунку поправок на відхилення метеорологічних умов стрільби.
Для визначення поправок обчислювач батареї проводить розкодування бюлетеня, виписує з нього потрібні дані і розраховує поправки.
Старший офіцер батареї реактивної артилерії повинен організувати і контролювати роботу метеопоста для визначення відомостей про вітер у межах АДТ і складання (за необхідності) наближених бюлетенів “Метеосередній”.
Відомості про вітер у межах АДТ визначають за результатами вимірювань метеопоста батареї. Крім того, ці дані можуть бути отримані від метеопоста у, оснащеного СВЗ. Поправки на вітер у межах АДТ визначають за допомогою таблиць стрільби або спеціальних графіків.
Порядок визначення та урахування поправок на балістичний вітер на вогневій позиції реактивної батареї викладено у додатку Ґ.
Дата добавления: 2014-11-29; просмотров: 1512;