Відстань від центра переводу до граничного стовпчика
Розташування граничного стовпчика між коліями 1-2, 2-3, 3-4 у стрілочній вулиці під кутом хрестовини також відноситься до розглянутого вище випадку, тому що переводи мають перевідну криву, що не показується, при зображенні переводу в осях.
На приймально-відправних коліях, обладнаних електричними рейковими ланцюгами, повинні розміщатися ізолюючі стики на відстані 3,5 м за граничним стовпчиком (з урахуванням максимальної довжини виступаючої частини рухомого складу стосовно крайньої осі). Щоб застосовувати стандартні рубки (12,5 і 6,25 м) на ділянці колії від торця хрестовини до ізолюючого стику, рекомендується трохи збільшити відстань від центра переводу до граничного стовпчика в порівнянні з розрахунковим по габаритних умовах.
Сигнали встановлюються з правої сторони колії по напрямку руху поїздів.
Мінімальна ширина міжколійя emin, у якому можна поставити сигнал – .
Для установки світлофорів відстань між осями повинна бути не менш:
- 5,2 м – для щоглових з драбиною;
- 5,04 м – для щоглових без драбини (чи зі складною драбиною);
- 4,5 м – для карликових здвоєних (із двома головками);
- 4,2 м – для карликових одиночних.
Розрізняють три випадки установки вихідних і маневрових сигналів (мал. 9.4, а):
1 – граничний стовпчик, що обмежує довжину даного колії, знаходиться в одному міжколійї з вихідним сигналом з колії. Відстань від центра переводу до сигналу визначається таким же способом, як і до граничного стовпчика, але значення р варто приймати рівним половині мінімального міжколійя, що допускає установку даного сигналу;
2 – сигнал, що знаходиться в різних міжколійях із граничним стовпчиком для даного колії, встановлюють у створі з ізолюючим стиком, тобто на відстані 3,5 м за граничним стовпчиком;
3 – вихідний сигнал, за яким покладений протишерстний стрілочний перевід, може бути встановлений у створі зі стиком рамної рейки, тобто на відстані а від центра переводу.
Вхідні сигнали при тепловозній тязі встановлюються на відстані не менш 50 м від гостряка першого по ходу зустрічного стрілочного переводу чи від граничного стовпчика, якщо перший стрілочний перевід пошерстний. На електрифікованих лініях вхідні сигнали віддаляються від першої стрілки на 300 м з урахуванням повітряного проміжку, що відокремлює контактну мережу перегону від контактної мережі станції.
Рис. 9.4. Схеми установки сигналів і визначення повної та корисної довжини
Вхідні сигнали визначають границі станції на одноколійних лініях. На двоколійних лініях границі станції встановлюють окремо по кожній головній колії. З боку прибуття поїздів границею станції є вхідний сигнал, а з боку відправлення - сигнальний знак «Границя станції», встановлений перед повітряним проміжком (з боку перегону), що відокремлює контактну мережу перегону від контактної мережі станції.
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1169;