Патології, периферійного зору
Відсоток втрати професійної працездатності |
1. Параліч акомодації:
одного ока 15
обох очей 30
2. Геміанопсії:
гетерономна лівобічна 35
гетерономна правобічна 30
бітемпоральна (повна) 35
біназальна (повна) 30
3. Концентричне звуження
поля зору на одному оці:
до 60 град. 10
до 30 град. 20
до 20 град. 30
до 10 град. 45
на обох очах:
до 60 град. 20
до 30 град. 40
до 10 град. 100
4. Птоз (опущена повіка) та
параліч зовнішних м'язів,
які супроводжують диплопію
одного ока:
в середньому ступені 15
в сильному ступені 25
обох очей:
в середньому ступені 40
в сильному ступені 70
а) однобічне 5
б) двобічне 10
№ п/п | Вид патології | Відсоток втрати професійної працездатності |
1. 2. 3. 4. | Параліч акомодації: одного ока обох очей Геміанопсії: гетерономна лівобічна гетерономна правобічна бітемпоральна (повна) біназальна (повна) Концентричне звуження поля зору на одному оці: до 60 град. до 30 град. до 20 град. до 10 град. на обох очах: до 60 град. до 30 град. до 10 град. Птоз (опущена повіка) та параліч зовнішних м'язів, які супроводжують диплопію одного ока: в середньому ступені в сильному ступені обох очей: в середньому ступені в сильному ступені а) однобічне б) двобічне |
«Про затвердження нормативних актів щодо хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС»
(наказ Міністерства охорониздоров'я України № 324 від 16.11.1998 р.)
Відповідно до ст. 12 Закону України (796-12) «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», доручення Кабінету Міністрів України № 4518/52 від 25 травня 1997 р. та Протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України № 26 від 09.07.1998 р., Н А К А З У Ю:
1. Затвердити такі, що додаються:
1.1. Перелік хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників у дорослого населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
1.2. Перелік хвороб і патологічних станів, ризик виникнення яких підвищується в результаті впливу на організм дитини іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
1.3. Інструкція по застосуванню Переліків хвороб, при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників у населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
2. Пропонувати Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Довести Переліки та Інструкцію до відома обласних (міських) спеціалізованих лікарсько-консультативних комісій (спецЛКК) для дорослих і дітей, спеціалізованих медико-соціальних експертних комісій (спецМСЕК) та регіональних міжвідомчих експертних комісій для застосування та керівництва у роботі.
2.2. Провести семінар-нараду із заступниками головних лікарів центральних районних (міських) лікарень (районних територіальних медичних об’єднань) з експертизи непрацездатності, головами районних ЛКК, лікарями медико-соціальних експертизних комісій по вивченню Інструкції та її практичному застосуванню на місцях.
3. Начальнику Головного управління з медичних проблем аварії на ЧАЕС і раціонального захисту населення (О. О. Бобильова) довести Переліки та Інструкцію до спеціалізованих медичних установ Міністерства внутрішніх справ. Служби безпеки та Міністерства оборони, які здійснюють експертизу причинного зв'язку хвороб з впливом наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України № 150 ( z0448-97) від 17.05.1997 р. «Про затвердження нормативних актів щодо хвороб при яких може бути встановлений причинний зв'язок з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС».
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра В. Ф. Москаленка
Міністр А. М. Сердюк
Дата добавления: 2015-04-21; просмотров: 831;