Нормативні документи, що регламентують вимоги до автомобілів. Вимоги до водіїв.

Документи на автомобіль:

  1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  2. Ліцензійна карта
  3. Дорожній лист
  4. Свідоцтво про здатність автотранспортного засобу для міжнародних перевезень
  5. Талон тех..огляду
  6. Дозвіл на виконання міжнародних подорожей на закордонних територія
  7. Документ на страхування громадянської відповідальності власника транспортного засобу.
  8. Свідоцтво на допуск на перевезення небезпечного вантажу і продуктів
  9. Комплет спец.одягу для ремонту для водія.

Вимоги до водіїв:

  1. Закордонний паспорт
  2. Міжнародне посвідчення водія
  3. Медичний страховий поліс на водія
  4. Посвідчення водія міжнародних рейсів
  5. Свідоцтво кваліфікованого водія для перевезення небезпечного вантажу

 

13.Облік часу роботи водіїв

Облік робочого часу водіїв здійснюється на підставі Табеля обліку використання робочого часу, дорожніх листів тощо. Автобуси, які використовуються для нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 500 км, вантажні автомобілі масою понад 3,5 т повинні бути обладнані тахографами. Якщо тахографи не встановлено, водій веде Індивідуальну контрольну книжку

Перевізник, який використовує водіїв за наймом, щомісяця складає графік змінності водіїв, веде Відомість обліку робочого часу та відпочинку водія (додаток 2 до Наказу№ 340). Відомість обліку робочого часу зберігається у перевізника.

Робочий час водіїв, які працюють щоденно в певні години, встановлені правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, обліковується щоденно. Робочий час водіїв із ненормованим робочим днем обліковується в одиницях — робочих днях (у святкові дні — в годинах).

 

14.Обмеження, що накладаються на режим роботи водіїв.

Якщо нормальна тривалість робочого дня охоплює тривалі простої, очікування транспортного засобу, тривалість робочого дня (зміни) може бути збільшена до 12 годин. Але є умова: час керування автомобілем протягом дня (зміни) не повинен перевищувати 9 годин. При такому підсумованому обліку робочого часу праця водіїв повинна регулюватися графіками змінності водіїв колісних транспортних засобів.

Графіки змінності складаються на весь обліковий період, і за ними визначаються тривалість щоденної роботи (зміни), робочих днів (зміни) та вихідних днів. Графік змінності на обліковий період повинен доводитися до відома кожного водія не менше ніж за два тижні до початку облікового періоду.

Виняток становлять водії транспортних засобів, що здійснюють перевезення великовагових та (або) великогабаритних та (або) небезпечних вантажів. Їх змінний період керування, включаючи надурочні роботи, не повинен перевищувати 8 годин. Це при тому, що для інших водіїв змінний період керування, включаючи надурочні роботи, не повинен перевищувати 9 годин.

Але для всіх категорій водіїв може бути збільшено норми в разі виникнення непередбачуваних обставин, таких як технічна несправність транспортного засобу, зупинка руху транспортного засобу у рейсі (на маршруті), несприятливі погодні умови тощо

Тривалість керування для водіїв усіх категорій на тиждень, включаючи надурочні роботи, не повинна перевищувати 48 годин.








Дата добавления: 2014-12-14; просмотров: 1073;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2025 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.